כללי

איך לבחור מוסך לתיקון הרכב

By 2018-10-23 No Comments

 

  • קבלו המלצות ממכרים וחברים. המשפט הזה נכון במיוחד כשמדובר בנושא שאנו לא בקיאים בו. הניסיון של החברים, המכרים ובני המשפחה שלכם יכול לסייע לכם בבחירת המוסך המתאים לכם. בררו עם חברים, בני משפחה ומכרים על המוסכים בהם הם מטפלים ברכבם. בהמלצות בקשו לשמוע על רמת המקצועיות, תחושת הגינות וכמובן המחירים, והשוו בין ההמלצות. יכול להיות שכך תמצאו את המוסך האידיאלי עבורכם.

 

  • חשוב לבדוק שהמוסך פועל על פי חוק, בקשו לראות את רישיון המוסך המאשר זאת.

 

  • בדקו שהמוסך חבר באיגוד המוסכים, אישור מידע זה יבטיח לכם כי המוסך נמצא תחת פיקוח ופועל בהתאם לאמנת שירות ברורה.

 

  • בדקו את מקצועיות המוסך והעובדים, חשוב לבדוק את מקצועיות המוסך ועובדיו, האמונים על הטיפול ברכבכם.  וודאו כי המוסך מעסיק מכונאים מנוסים שעברו הכשרה מקצועית מתאימה. בררו גם לגבי הציוד אתו עובד המוסך – ציוד חדיש מאפשר איתור בעיות ותיקונן בצורה מהירה וחסכונית, ומערכות מחשוב חדשות שומרות על עובדי המוסך מעודכנים בכל החידושים הקיימים.

 

  • וודאו כי הצעת העבודה כוללת גם אחריות על התיקון, המחייבת את המוסך לבדוק את טיב תיקון התאונה ולתקן את התקלות במידה והן חוזרות .

 

לאחר ששמעתם את ההמלצות, בחנתם את האפשרויות וביצעתם סקר שוק, יהיה לכם קל יותר לבחור את המוסך המתאים לכם. למסקנות אליהן הגעתם תוכלו להוסיף גם את תחושת הבטן שלכם בנוגע לאנשים עימם הייתם במגע – החל ממנהל המוסך ועד למכונאי, שתשלים עבורכם את הבחירה הנכונה.

Leave a Reply